Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 11.05.2015 11:40:48
Dobrý den, je mi 16 a od 9 let jsem dostával minimálně 5X do roka RTG ( zduraznuji minimálně) a vůbec jsem ho u pana "ODBORNÍKA" nemol odmítnout. Jaké mi hrozí riziko.Bohužel už vím že se 25 let nedožiju :(
(Vložil(a): Něco Něco)
Dobrý den,

nenapsal jste, jaká rtg vyšetření jste absolvoval. Předpokládám, že se jednalo o rtg diagnostická vyšetření, lékařem indikovaná. Taková vyšetření nejsou pro člověka radiačním rizikem, které by mohlo ohrozit jeho zdraví.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)