Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

častý rentgen 26.08.2014 15:17:03
Dobrý deň, 2,5 ročný syn mal v priebehu 3 mesiacov robený 10x rentgen predkolenia - opakovaná zlomenina. Jednalo sa spolu o 20 snímok. Zaujímalo by ma, či to predstavuje nejaké riziko do budúcnosti. Ďakujem, Zuzana.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den, tato rentgenová vyšetření představuje minimální radiační zátěž a navíc byla provedena v zájmu zdraví Vašeho dítěte. Rizika těchto vyšetření v porovnání s jejich přínosy jsou zanedbatelná a rozhodně nepředstavují důvod k obavám.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)