Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: zubní RTG - OPG a ochranné pomůcky 07.05.2012 16:47:01
Dobrý den,
mám dotaz. Jsem zubní instrumentářka a chtěla jsem zeptat, můj nadřízený si chce pořídit do ordinace OPG, jaké jsou požadavky na zubní sestry, aby mohly obsluhovat OPG. Děkuji
(Vložil(a): Vendula )
Z hlediska požadavků na radiační ochranu musíte být proškolena dolížejcím pracovníkem s oprávněním SÚJB, jímž je zřejmě váš nadřízený (lékař).
(Za SÚJB: sujb)