Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: zubní RTG - OPG a ochranné pomůcky 20.01.2012 12:21:04
Dobrý den,prosím můžete mi pomoci najít v Brně pracoviště které mi na základě žádanky mého ošetřujícího lékaře udělá RTG OPG, jezdím k zabaři až do Telče a jsem z Rosic,a prosím musím rtg platit když mám žádanku,děkuji Míla
(Vložil(a): Miluše Veselá)
Omlouváme se, ale toto není předmětem činnosti SÚJB. Je třeba se obrátit na zdravotní pojišťovnu, která vám doporučí smluvního lékaře a rovněž zodpoví i dotazy ohledně plateb za výkony.
(Za SÚJB: sujb)