Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k ochranným pomůckám 04.02.2021 20:42:59
Dobrý den, prosím Vás o informaci jaká je jednorázová dávka záření u radiofrekvenční ablace srdce pro personál na sále s ochrannými pomůckami (krční límec, zástěra)? Vliv vzdálenosti od zdroje RTG? Bohužel nevím typ RTG přístroje. Jaká je maximální dávka záření za měsíc/rok? Trpím na autoimunitní zánět štítné žlázy, je zde zvýšené riziko? Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

o dávce Vás musí informovat pracoviště, které radiofrekvenční ablace srdce provádí.
Pro zajištění radiační ochrany je určena dohlížející osoba, ta by vás měla informovat o obdržených dávkách.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)