Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k ochranným pomůckám 17.03.2016 07:56:01
Dobrý den, pracuji na zubním RTG jako zdravotní sestra se zkouškou zvláštní odborné způsobilosti.
Pacientům při i. o. dávám nákrčník i ochannou zástěru, při snímkování OPG dávám zástěru. Nyní po mě manažer společnosti vyžaduje aby každý pacient podepsal, že jsem mu poskytla ochranné pomůcky. Není tento podpis zbytečný? Děkuji vám za odpověď Hana Vidomusová.
(Vložil(a): Hana Vidomusová)
Dobrý den,

takový podpis je z hlediska radiační ochrany zbytečný.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)