Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k ochranným pomůckám 16.08.2015 17:32:18
Dobrý den, zlomil jsem si ruku a byl na rtg. Vždy mi byla dána ochranná zástěra, až na poslední kontrole ne. Může to mít nějaký negativní efekt? Předem díky za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den, dávka při rtg ruky je velmi nízká, navíc svazek záření je vymezen na vyšetřovanou oblast, ve Vašem případě ruku. Nevadí pokud se zástěra nepoužije, efekt není negativní.
(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)